Yaşam

Survivor 2024 All Star’da Nagihan ile Sahra arasında kavga çıktı

TV8’de yayınlanan Survivor 2024 All Star’ın dün akşamki bölümünde dokunulmazlık oyunu sırasında Nagihan ile Sahra arasında kavga çıktı. Sahra’nın özel hayatıyla ilgili herhangi bir şey söylemesini engelleyen Nagihan, yarışmacıya saldırdı. Kavganın ardından yapılan toplantıda Acun Ilıcalı ile Nagihan arasında gerginlik çıktı. Acun Ilıcalı’nın sözlerine yanıt veren Nagihan kürsüye çıkarak, “Gerekirse giderim” dedi.

“KIRMIZI ÇİZGİMDİ, YAPMAM GEREKENİ YAPTIM”

Mecliste Acun Ilıcalı’nın başına gelenleri anlatan Nagihan Karadere, şunları söyledi: “Acun Bey, siz sadece burada olanları duydunuz. Dışarıda olup bitenlerden haberiniz yok. Biz hiçbir zaman özel hayatımızı buraya getirmedik. Sahra’yla ben de olaylar yaşadık. geçmiş… Ta ki erkekler dokunulmazlık oyununda son kez yer aldığım zamana kadar.” , bana atıfta bulundu. Ertesi gün gidip sordum. Ne dediğini duydum. O kapıyı açtı. Bunu yapmaları normal, biz tepki verdiğimizde alışılmadık mı oluyoruz? Bu benim kırmızı çizgimdi, buraya yarışmak için geldim. Ama bu arkadaş ne kelimeleri ne de kelimeleri anlıyor. “Yapmam gerekeni yapmak zorundaydım. Neden özel hayatımı buraya getiriyorlar? Böyle olsa bile Nagihan normal olamaz.”

“O KIZ BU DİLİ ANLIYORDU, BEN BAŞKA BİR ŞEKİLDE SESSİZ OLAMAZDIM”

“Beni diskalifiye etmek için her yolu deniyorlar. Ben birdenbire patlamadım. Ve her şeyi kabul etmeye hazırım. Ben de sinirlendim, benim de hatam var. Ama ben bu suçu birdenbire işlemedim. . Sahra gösteriş yapmak için insanlarla dalga geçiyor. Sen bilmiyorsun, bilmediğin için de benim hatam var.” Görüyorsun, yanılıyorum. Bir anda patlamadım. O kız bu dilden anlardı, yoksa onu susturamazdım. Bahis farklı yerlere gitmeden önce yılanın kafasını ezmek zorunda kaldım. Ben her şeye razıyım. İsterseniz beni ortadan kaldırın, isterseniz cezalandırın. Ben kimseye sebepsiz yere bulaşmam. Canım sıkkın. “Ah… Hedef benim. Kendimi kaybettim ve baştan sona yanılıyorum.”

ACUN ILICALI: ÇİRKİN TUTUMU MEŞRU OLAMAZSINIZ

Nagihan’a yanıt olarak Acun Ilıcalı, “Söyledikleriniz benim gördüğüm olayları açıklayamıyor. Yaşadığınız sınır sorununa, gerginliğe ve bunalıma saygı duyuyorum. Ama bunu istiyor musunuz, kötü sözleri rahatça mı söylemek istiyorsunuz? Biz bunu istiyor musunuz?” Bu konuda uzlaşma şansınız yok. Uygunsuz tutumları meşrulaştırmaya çalışıyorsunuz.” “Ben konuşuyorum, sözümü kesmeyin. Susacaksınız ve beni dinleyeceksiniz. Kimsenin kimseye hakaret etme şansı yok. Bunu kabul edemem” dedi.

borajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu